T Phone
& T Phone Pro

Smartfonët 5G më të volitshëm deri tani!

Lidhuni nga kudo dhe shijoni shpejtësinë e jashtëzakonshme të 5G.

T Phone

Gjithçka që dëshironi me një çmim të volitshëm.

T Phone
Bli tani

T Phone Pro

I pasur me funksione dhe në dispozicion për të gjithë.

T Phone Pro
Bli tani

Të zhvilluar në partneritet

me Google

Softuer i zhvilluar në partneritet me Google për të krijuar një përvojë cilësore dhe performancë të optimizuar.

Google One

Mbroni hapësirën tuaj të ruajtjes me Google One.
Ruani kujtimet, fotot, kontratat, etj. në renë kompjuterike të ruajtjes Google One për një periudhë 3 mujore, pa abonim shtesë.

Performanca

Procesor MediaTek Dimensity 700 (MT6833)
2* 2,2GHz + 6* 2GHz I shpejtë dhe i sigurt

Një procesor i fuqishëm përmirëson çdo veçori dhe funksion të jashtëzakonshëm, duke përfshirë lidhjen 5G, regjistrimin e gjallë dhe jetëgjatësinë e baterisë. Kaloni midis aplikacioneve të Google Workspace shpejt dhe pa probleme.

MediaTek Dimensity 700 Processor

Lidhuni nga kudo dhe shijoni
shpejtësinë e jashtëzakonshme të 5G.

T Phone Pro

T Phone Pro është një kombinim i pamposhtur i performancës dhe funksioneve. Duke kombinuar 5G mahnitëse, një ekran të madh, katër kamera dhe një bateri që mund të konkurrojë me telefonat inteligjentë premium, kjo pajisje tejkalon pritshmëritë.

T Phone Pro

NFC

Paguani me ndihmën e Google Pay

Lini portofolin në shtëpi –
T Phone Pro është pajisja juaj një-për-gjithçka. Thjesht mbajeni pajisjen tuaj afër çdo lexuesi NFC dhe blini në mënyrë të sigurt dhe të lehtë.

T Phone Pro

Cilësi e lartë,
çmim i volitshëm

Kamerë kryesore me
50 megapiksel për detaje

Në rezolucion ultra, madje edhe në dritë të ulët

Ultra kamerë e gjerë me
5 megapiksel

për pamje mahnitëse prej 115°

Kamerë Makro me
2 megapiksel

për xhirime nga afër

Kamerë me thellësi 2 megapiksel

për efektin "boke" në modalitetin e funksionimit "Portret".

T Phone Pro
Quad Camera System

Sistem me
katër kamera

Foto me cilësi të lartë

Katër lente nënkuptojnë se jeni gati për çdo rast. Për evente në mbrëmje dhe peizazhe mahnitëse ose për detaje të vogla. T Phone Pro i kap të gjitha me një qartësi të jashtëzakonshme.

Ekran 6,8 inç HD+

I gjithëanshëm dhe superior

I jashtëzakonshëm, piktoresk dhe i gjithëanshëm. Ekrani tepër i madh është i përsosur për të shikuar filma, duke punuar në mënyrë produktive në Google Apps ose videotelefonata Duo me të gjithë familjen e lumtur.

T Phone Pro
Battery

Bateri prej 5.000 mAh

Fuqi maksimale

Pa vonesa ose ndërprerje, bëni më shumë me një bateri shumë jetëgjatë. Nuk ka nevojë të planifikoni paraprakisht jetëgjatësinë e baterisë. Plus, karikimi me valë është një tjetër zgjidhje super praktike.

T Phone Pro

T Phone

T Phone ofron ekuilibrin e përsosur midis performancës së fuqishme dhe lehtësisë së përdorimit.
Shpejtësitë e shkëlqyera 5G, veçoritë e integruara të Google dhe jetëgjatësia e baterisë gjatë gjithë ditës janë tani të disponueshme për më shumë përdorues se kurrë më parë – pa pasur nevojë të shpenzojnë një pasuri të tërë.

T Phone
Triple Camera

Sistem me tri kamera

Regjistroni detaje dhe thellësi

Momentet e paharrueshme gjallërohen me qartësi të pabesueshme. T Phone përfshin një sistem të avancuar të trefishtë kamerash që nxjerr fotografi të përsosura çdo herë.

Kamerë kryesore
me 50 Mpx

me fokus automatik
për fotografim të shpejtë

Kamerë e thellë
me 2 Mpx

Për efekt „boke“ në modalitetin e funksionimit „Portret“

Kamerë Makro
me 2 Mpx

për xhirime nga afër

T Phone

Ekran 6,5 inç HD+

Foto e madhe në xhepin tuaj

Nga aplikacionet te hartat te filmat dhe lojërat, ekrani i gjerë HD+ sjell në jetë çdo aktivitet që bëni në pajisje.

T Phone

Imazh i përsosur në pëllëmbë të dorës.

Bateri prej 4.500 mAh

Fuqi maksimale

Pa vonesa ose ndërprerje, bëni më shumë me një bateri shumë jetëgjatë. Nuk ka nevojë të planifikoni paraprakisht jetëgjatësinë e baterisë. Plus, karikimi me valë është një tjetër zgjidhje super praktike.

T Phone

Krahasimi i specifikimeve

T Phone

T Phone

T Phone Pro

T Phone Pro

Ekran 6,52-inç HD+ w/2.5D Qelq 6,82-inç HD+ w/2.5D Qelq
Kamera Të pasme: 50MP Kryesore + 2MP E thellë + 2MP Kamerë Makro + LED Kamerë Makro
Kamerë e përparme me 5MP
2K @ 30fps video
Të pasme: 50MP Kryesore + SMP e gjerë + 2MP kamerë Makro + LED blic
Kamerë e përparme me со 16MP
2K @ 30fps video
Memorie 4GB RAM / 64GB ROM / Kartelë Mikro SD deri 6GB RAM / 128GB ROM / Kartelë Mikro SD deri 2TB
Bateria 4500 mAh 5000 mAh
Karikimi USB-C USB-C + karikim me valë
Çipset MediaTek Dimensity700 MediaTek Dimensity700
Siguria Identifikim fytyre (FaceUnlock), gjurmë gishti Identifikim fytyre (FaceUnlock), gjurmë gishti
Mbrojtja nga lagështia IPS / IPX2 IPS / IPX2
NFC / Bluetooth Jo /5.1 Po /5.1
Kufje mbështet fole kufjesh prej 3,5 mm mbështet fole kufjesh prej 3,5 mm
Sistemi operativ Android 12 + OS Upgrade MR Android 12 + OS Upgrade MR
Dimensionet 166.6*76.42*8.76 mm 173.92*77.8*8.99 mm

Siguroni aksesorë për pajisjen tuaj T PHONE

Shihni këtu

PSHP

Cila është gjëja më e rëndësishme për të ditur për T Phone/T Phone Pro tim të ri?

T Phone dhe T Phone Pro janë telefonat e parë inteligjentë të projektuar dhe prodhuar ekskluzivisht për Deutsche Telekom. Të dyja pajisjet përdorin rrjetin 5G të Makedonski Telekom për të ofruar lidhjen më të shpejtë dhe më të qëndrueshme të internetit celular 5G. Të zhvilluara në partneritet me Google, të dyja pajisjet funksionojnë në SO Android 12.

Me T Phone dhe T Phone Pro, a marr lidhje të garantuar me rrjetin 5G të Telekomit?

T Phone dhe T Phone Pro janë telefona inteligjentë me funksionalitet 5G, të krijuar për të punuar pa të meta në rrjetin e Telekomit të Maqedonisë. Për të përdorur rrjetin 5G të Telekomit, duhet të jeni në një vend me mbulim 5G dhe të keni një tarifë me përvojën 5G të përfshirë në të.

Çfarë është e veçantë për 5G?

5G është një gjeneratë e re e teknologjisë celulare që revolucionon botën e telekomunikacionit dhe vazhdon evolucionin e rrjetit pa tel.
Prezantimi i rrjetit 5G, i cili mund të arrijë 10 herë shpejtësinë e rrjetit të mëparshëm 4G, vonesë të reduktuar në mënyrë drastike dhe rritje të gjerësisë së brezit, do të kontribuojë në zgjidhje të qëndrueshme shoqërore, duke transformuar njëkohësisht të gjitha industritë.

A është i sigurt përdorimi i 5G?

Po. Matjet e sigurisë së rrezatimit jojonizues të kryera nga AKE në rrjetin tonë të testimit tregojnë se rrezatimi total është vetëm 15% e vlerës kufitare maksimale të lejuar. Pajisjet e gjeneratës së pestë të fundit - 5G të përdorura nga Telekomi janë në përputhje me të gjitha standardet e përcaktuara për sigurinë mjedisore.

Cili është ndryshimi midis T Phone dhe T Phone Pro?

Telefonat ndryshojnë në madhësinë e ekranit, jetëgjatësinë e baterisë, memorien e disponueshme dhe numrin e kamerave.

A ka ndonjë softuer dhe/ose aplikacion të para-instaluar në T Phone dhe T Phone Pro?

T Phone dhe T Phone Pro janë pjesë e programit GMS Express Plus. Kjo do të thotë se shumica e aplikacioneve standarde të Google për Android janë të para-instaluara në telefon.

A marr përditësime të sistemit dhe të sigurisë dhe për sa kohë?

Përditësimet e sistemit dhe të sigurisë për telefonat do të jenë të disponueshme për një periudhë 4 vjeçare, me dy përditësime kryesore të softuerit - Android 13 dhe Android 14.

A përfshihet një karikues dhe një kabllo karikimi me telefonat inteligjentë?

Për të mbrojtur mjedisin, për të shmangur konsumin e panevojshëm të burimeve dhe emetimet e prodhimit, në paketim përfshihet vetëm kablloja e tipit C.

Kush siguron mirëmbajtjen pas shitjes së pajisjeve?

Ofruesi i autorizuar i shërbimit të pajisjeve T Phone është Promotel, me adresë në ul. Boris Trajkovski nr. 72, Shkup dhe telefoni: +389 2 3130 493.

A mund të riciklohen pajisjet?

Po. Makedonski Telecom është plotësisht i përkushtuar për mbrojtjen e mjedisit dhe zvogëlimin e ndikimit të tij në planet. Kjo është arsyeja pse T Phone dhe T Phone Pro janë të paketuara në paketim të qëndrueshëm pa plastikë dhe mbetjet e tyre elektronike janë të kufizuara në minimum.

Verzioni desktop