AKTIVIZIMI I PAKETAVE

Paketat shtesë të programeve mund t'i aktivizoni:

icon Telekom MK App
icon Në MaxTV tuaj me anë të telekomandës në Meny > TV-paketa
icon Duke telefonuar Qendrën e kontaktit në numrin 120
icon Duke vizituar Dyqanet e Telekomit

Max Sport Business

Shijoni përmbajtjen më të mirë sportive në HD! Në aktivizimin e parë, paketa është falas për 1 muaj. Aktivizojeni përmes MaxTV, në 122 ose online


SK 1 HD
333

SK 2 HD
334

SK 3 HD
335

SK 4 HD
336

SK 5 HD
337

SK 6 HD
338

SK 7 HD
339

SK 8 HD
340

SK 9 HD
341

SK 10 HD
342

SK Esports HD
325

Arena Fight HD
320

Extreme Sport
327

SK Fight
326

Nova Sport HD
332
ÇMIMI I PAKETËS
149 denarëmuaj

ARENA PREMIUM

Sporti nuk është kurrë i mjaftueshëm! Shikoni përmbajtjet më të mira sportive në shtëpi me paketën ARENA PREMIUM. Përdoruesit e MaxTV që ndjekin kanalet Arena Sport 2, 3, 4 dhe 5, mund të aktivizojnë paketën Arena Premium pa pagesë shtesë.

Arena Premium 1 HD
306
Arena Premium 2 HD
307
Arena Premium 3 HD
308
ÇMIMI I PAKETËS
199 denarëmuaj

Prva Miks

Miks të larmishëm përmbajtjesh për çdo anëtar të familjes! Zgjidhni paketën Prva Miks dhe shikoni kanalet më të njohura serbe të kolazhit, filmit, muzikës dhe kanalet reality.

PRVA TV
61
B92
62
Happy
63
KCN 1
64
KCN 2
455
KCN 3
456
EG Melody
457
EXYU Melody
458
POP Melody
459
Folk Melody
460
Prva plus
571
Prva World
572
Prva Max
573
Prva Files
574
Prva Kick
575
ÇMIMI I PAKETËS
99 denarëmuaj

Prva Miks +

Zgjidhni paketën që ka gjithçka për secilin! Me Prva Miks + shijoni edhe më shumë nga kanalet tuaja të preferuara serbe të kolazhit, filmit, muzikës dhe kanalet reality.

PRVA TV
61
B92
62
Happy
63
KCN 1
64
KCN 2
455
KCN 3
456
EG Melody
457
EXYU Melody
458
POP Melody
459
Folk Melody
460
Hits Melody
461
Prva plus
571
Prva World
572
Prva Max
573
Prva Files
574
Prva Kick
575
Prva Life
576
Happy Reality 1
581
Happy Reality 2
582
Adult 1
921
Adult 2
922
Adult 3
923
Adult 4
924
Adult 5
925
Adult 6
926
Adult 7
927
ÇMIMI I PAKETËS
199 денаримесечно

Paketa HBO

Të gjitha serialet më të mira televizive dhe filmat e jashtëzakonshëm të të gjitha zhanreve gjenden në HBO. Aktivizoni paketën dhe përgatituni për një vrull adrenaline, emocione të pabesueshme dhe kënaqësi maksimale kinematografike.


HBO 1 HD
551 

HBO 2 HD
552 

HBO 3 HD
553 

HBO Max
 

HBO On Demand
Më shumë
ÇMIMI I PAKETËS
354 denarëmuaj

CINEMAX

Të gjithë adhuruesit e filmave do ta gjejnë veten në paketën Cinemax. Këtu do të gjeni seriale origjinale plot aksion, hitet e Hollivudit dhe prodhimet më të vlerësuara dhe më të njohura nga e gjithë bota.


Cinemax 1 HD
541 

Cinemax 2 HD
542 
Më shumë
ÇMIMI I PAKETËS
149 denarëmuaj

Max Balkan

Kanalet më të njohura dhe më të ndjekura në Ballkan të përzgjedhura për ju në një paketë - MAX BALKAN. Qëndroni të përditësuar me të gjitha lajmet, përmbajtjet argëtuese, kulturore dhe muzikore.


RTL
80 

RTL 2
81 

RTL Living
82 

RTL Kockica
83 

ELTA HD
90

TV 1
91

RTRS
92

TV Slon
93 

Jugoton TV
95

CMC
96

ELTA 2
97

OTV VALENTINO
98

VALENTINO MUSIC
99
ÇMIMI I PAKETËS
99 denarëmuaj

Tring Extra (TV-paketë në gjuhën shqipe)

Të gjitha kanalet më të mira në gjuhën shqipe në një vend. Me Tring Extra ju përfitoni gjithçka – përmbajtjen më të madhe të çdo natyre për lajme maksimale, muzikë më emocionuese dhe argëtim shtesë.


Dukagjini TV
128 

TV Klan Kosovo
129 


RTSH Lajme
130 


Tring Action
131 

Tring Fantasy
132 

Tring Super
133 

Tring Comedy
134 

Tring Life
135 

3Plus
136 

Smile
137 

Tring Series
138 

Tring Tring
139 

Tip TV
140 

RTK 1
141 

TVSH
142 

Arta TV
144 

Tring Shqip
145 

Folk +
146 

BBF
147 

Tring World
148 

Tring History
149 

Tring Planet
150 

Living
151 

Muse
152 

RTK 2
154 

RTK 3
155 

RTK 4
156 

21 Junior
158 

Dasma TV
159 

21 Plus
160 

First TV
162 

KTV HD
163 

Albuk HD
166 

Kanal 10
168 

SYRI TV
170 

RTSH Muzik
171 

T7
172 

TV Besa
174 

RTSH Shqip
175 

RTSH Plus
178 

RTSH 3 HD
179 

21 Poppulore
180 

Tring Kids
181 

Tring Family
182 

Bubble
183 

Club TV
184 

Euronews Albania
185 

Tring Classic
186 

Tring Novelas
187 

Tring Collection
188 

Report TV
189 

Kanal D Drama
190 

Teve 1
191 

ATV
192 

Turkish Stories
193 

Desire
907 

Bunga Bunga
908 
ÇMIMI I PAKETËS
399 denarëmuaj

Tring (TV-paketë në gjuhën shqipe)

Paketa Tring ofron përzgjedhjen e nevojshme të kanaleve nga zhanre të ndryshme në gjuhën shqipe. Ofrohet edhe përmes MaxTV për Android TV Box.


Dukagjini TV
128 

RTSH Lajme
130 

Tring Action
131 

Tring Super
133 

Tring Comedy
134 

3Plus
136 

Tring Tring
139 

RTK 1
141 

Arta TV
144 

Tring Shqip
145 

Folk +
146 

Tring Planet
150 

Kanal D Drama
190 

ATV
192 
ÇMIMI I PAKETËS
99 denarëmuaj

Tring + (TV-paketë në gjuhën shqipe)

Paketa Tring + përmban një përzgjedhje të përmbajtjeve më tërheqëse në gjuhën shqipe. Një shumëllojshmëri kanalesh për shijen e secilit duke përfshirë: kanale për fëmijë, film, muzikë, dokumentarë, kolazh dhe përmbajtje për të rritur.


Dukagjini TV
128 

TV Klan Kosovo
129 

RTSH Lajme
130 

Tring Action
131 

Tring Fantasy
132 

Tring Super
133 

Tring Comedy
134 

Tring Life
135 

3Plus
136 

Smile
137 

Tring Series
138 

Tring Tring
139 

Tip TV
140 

RTK 1
141 

TVSH
142 

Arta TV
144 

Tring Shqip
145 

Folk +
146 

BBF
147 

Tring World
148 

Tring History
149 

Tring Planet
150 

Living
151 

Muse
152 

Club TV
184 

Euronews Albania
185 

Tring Collection
188 

Report TV
189 

Kanal D Drama
190 

Teve 1
191 

ATV
192 

Turkish Stories
193 

Desire
907 

Bunga Bunga
908 
ÇMIMI I PAKETËS
299 denarëmuaj

GLEY

Me paketën Gley Standard, ju keni akses në përmbajtjet e Gley - platformës së parë kombëtare maqedonase të transmetimit, drejtpërdrejt përmes marrësit tuaj MaxTV.
Shijoni përzgjedhjen më të pasur të filmave dhe serialeve vendase, rajonale dhe ndërkombëtare, si dhe një program për fëmijë të dubluar tërësisht në maqedonisht dhe shqip. Përmbajtja është e disponueshme për shikim të njëkohshëm në të gjithë marrësit tuaj MaxTV dhe plus 2 pajisje të tjera inteligjente (TV, laptop, kompjuter, tablet ose smartphone).

GLEY baner
Më shumë
Само преку Телеком МК
ÇMIMI I PAKETËS
299 149
denarëmuaj

Pickbox NOW

Me paketën Pickbox NOW ju keni akses të pakufizuar në një numër serialesh të suksesshme, premiera ekskluzive, filma dhe filma vizatimorë. Pickbox ju sjell edhe episode të reja të serialeve menjëherë pas premierës botërore. Shijoni përmbajtjen më të shikuar dhe cilësore nga prodhimi hollivudian, evropian dhe rajonal! Më shumë informacion rreth përmbajtjes së programit në www.pickbox.mk.

Më shumë
ÇMIMI I PAKETËS
199 denarëmuaj

Epic Drama

Epic Drama është një paketë e përfshirë në videotekë, me një përzgjedhje të madhe serialesh! Shikoni dramat më të shquara të frymëzuara nga vepra letrare ose një shumëllojshmëri zhanresh interesante: krim, politikë, fantashkencë dhe të tjera. Paketa është përfshirë tashmë për të gjithë përdoruesit e rinj dhe ekzistues të Magenta 1 M dhe L.

Epic Drama baner
Më shumë
ÇMIMI I PAKETËS
0 denarëmuaj

Max Alb (TV-paketa në gjuhën shqipe)

Paketa programore Max ALB përfshin kanalet televizive bazë në gjuhën shqipe. Pakoja është falas për të gjithë përdoruesit e MaxTV dhe aktivizohet sipas kërkesës.


Vision Plus
125 

News 7
126 

RTV 21
127 
ÇMIMI I PAKETËS
0 denarëmuaj

TV-teka

TV-teka ju lejon të shikoni programin e 7 ditëve të fundit, pa planifikuar një regjistrim/inçizim. Ky arkiv përmban të gjithë programin e 7 ditëve të fundit nga kanalet: MTV 1, Sitel, Kanal 5, Telma, Alfa, Alsat M, TV Nova, RTV 21 M, Arena Sport 1, Arena Sport 2, Arena Sport 3, Arena Sport 4, Arena Sport 5, TV 24, Nasha TV, TV Sonce, MTV 2, RTS Svet, Klan Macedonia, TV Shenja, Action M, Fantasy M, M1, M1 Gold, Kitchen TV, TV 1000, Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Minimax, Cartoonito, Cartoon Network, Viasat Epic Drama, Arena Premium 1, Arena Premium 2, Arena Premium 3, Al Jazeera.


МТВ 1
001

Сител
002

Канал 5
003

Алфа
004

Телма
005

RTV 21 M
021

Alsat M
022

Arena Sport 1 301

Arena Sport 2
302 

Arena Sport 3
303 

Arena Sport 4
304 

Arena Sport 5
305 

ТV 24
010

Наша ТВ
011

ТВ Сонце
015

МТВ 2
020

РТС Свет
073

Klan Macedonia
023

TV Shenja
025

Action M
509

Fantasy M
510

M1
504

M1 Gold
505

Kitchen TV
114

TV 1000
503

Viasat Explore
106

Viasat History
105

Viasat Nature
103

Minimax
206

Cartoonito
204

Cartoon Network
203

Viasat Epic Drama
515

Arena Premium 1
306

Arena Premium 2
307

Arena Premium 3
308

Al Jazeera
078
ÇMIMI I PAKETËS
99 denarëmuaj

PINK & GRAND

Të gjitha përmbajtjet më tërheqëse nga rajoni në një paketë – PINK&GRAND. Ndiqni çdo shfaqje spektakolare dhe të gjitha arritjet muzikore interesante nga vendet fqinje.

Pink Plus
75 

Pink World
84 

Pink Extra
85 

Pink Folk
410 

Pink Folk 2
411 

GRAND 1
413 

GRAND 2
414 

CITY PLAY
415 

Bravo Music
416 

Pink Koncert
417 

Pink Music
431 

Pink Music 2
432 

Pink Hits 1
433 

Pink Hits 2
434 

Pink Film
514 

Pink Show
86 

Pink Serije
516 
Më shumë
ÇMIMI I PAKETËS
99 denarëmujore

Extreme

Paketa është e dedikuar për të gjithë ata që duan emocione ekstreme me përzgjedhjen më të mirë të kanaleve sportive, muzikore dhe për të rritur.


Extreme Sport
327

MTV Hits
441

MTV 90s
442

Club MTV
443

Playboy TV
901

Brazzers TV Europe
902

Red Light HD
904

Hustler TV
905

Private TV
906 
ÇMIMI I PAKETËS
199 denarëmujore

Discovery Max

Të gjitha kanalet më të mira dokumentare janë në një paketë Discovery Max. Zbuloni të gjitha misteret e historisë, kafshëve të egra, arritjeve botërore të kuzhinës dhe shumë përmbajtje të tjera dokumentare.


Animal Planet HD
120

Discovery ID HD
121

Food Network HD
122
ÇMIMI I PAKETËS
69 denarëmujore
Verzioni desktop