T Phone & T Tablet
5G PËR SECILIN

Përjeto 5G shpejtësinë superiore
Mëso më shumë

Zbuloni modelet e reja të përmirësimin T Phone dhe provoni plotësisht T Tabletin e ri

MODEL I RI
RISI
MODEL I RI

T Phone 5G (2023) Model i ri

T Tablet 5G Risi

T Phone Pro 5G (2023) Model i ri

Ngjyra e re.
Kamerë e avancuar për selfie dhe memorie më e madhe.
Lojë, mësim, striming me „5G i gatshëm për t’u përdorur“ në ekran më të madh.
Ngjyra e re.
Performanca të fuqishme dhe memorie e shtuar.

Zhvilluar në partneritet me Google

Softuer i zhvilluar në partneritet me Google për përvojë të qetë dhe performanca të optimizuara.
Ruani të sigurta kujtimet dhe datotekat tuaja me më shumë hapësirë nga Google One. Fitoni 100GB hapësirë në Google One cloud për deponim dhe kopje rezervë të shkëlqyer të telefonit që në mënyrë të sigurt të bëhet një kopje rezervë e gjërave të rëndësishme të pajisjes tuaj në cloud.
Bëni një kopje rezervë nga fotografitë, videot, kontaktet e juaja edhe më shumë me 100 GB hapësirë ruajtëse në renë kompjuterike të Google One për një periudhë prove tre mujore.
Shkarkoni aplikacionin Google One në T Phone apo T Tabletin tuaj të ri për ta kërkuar ofertën tuaj.

T Phone and T Tablet

5G për secilin.

T Phone (2023)
5G për secilin

T Phone është ekuilibri i përsosur midis performancës së fuqishme dhe lehtësisë së përdorimit. Shpejtësia e shkëlqyer 5G, veçoritë e integruara të Google dhe kohëzgjatja e baterisë gjatë gjithë ditës janë tani të disponueshme për më shumë abonues si kurrë më parë – pa pasur nevojë të shpenzojnë një pasuri të tërë.

Fuqi maksimale e baterisë 4.500 mAh

Fuqia në duart tuaja. Karrikoni telefonin tuaj në një kohë shumë të shkurtër dhe përfitoni sa më shumë nga aplikacionet tuaja Google, shpejtësia e jashtëzakonshme 5G dhe tri kamerat për të bërë fotografi në kushte të ndryshme. Pa ndërprerje ose pengesa, bëni më shumë me një bateri të fuqishme dhe afatgjatë.

NFC Prek për të paguar

Thjeshtë prekeni pajisjen në cilindo lexues NFC dhe bleni sigurt dhe lehtë.

Shpejtësi dhe hapësirë e pabesueshme për të gjitha përjetimet tuaja.

Memorie 4 GB RAM dhe 128 GB ROM

HD+ ekrani i gjerë prej 6,5 inçësh e gjallëron çdo aktivitet që e bëni në pajisje.

Nga aplikacionet, përmes hartave e deri tek filmat dhe lojërat.

T Phone Pro (2023)
5G për secilin

T Phone Pro është kombinim i përkryer i performancës dhe funksioneve, 5G i shkëlqyer, displej i madh, katër kamera dhe bateri që mund të konkurrojë me smartfonët premium.

Fuqia maksimale e baterisë prej 5.000 mAh

Ndiqni ëndrrat tuaja dhe bëni më shumë me një bateri ultra të qëndrueshme. Nuk ka nevojë të planifikoni një burim energjie paraprakisht dhe nuk do ta rrezikoni punën tuaj. Plus, karrikimi pa tel është një tjetër zgjidhje shumë praktike.

NFC Prek për të paguar

Thjesht prekni pajisjen tuaj në cilindo lexues NFC dhe bleni në mënyrë të sigurt dhe të lehtë.

MediaTek Dimensity 700 procesor

I fuqishëm dhe i sigurt. Lidhuni nga kudo dhe përjetoni shpejtësinë e jashtëzakonshme të 5G.

HD+ ekran i gjerë dhe superior prej 6,8 inç

Ekrani ekstra i madh është i përsosur për të parë filma onlajn, për të punuar në mënyrë produktive në Google Apps ose për video-thirrje me të gjithë familjen e lumtur.

Т Tablet
i RI

Qëndroni të lidhur me shpejtësi rrufeje me Tabletin tonë T me performancë të jashtëzakonshme.

FHD displej prej 10,36 inçësh

Shijoni shfletimin, lojërat dhe mediat në një ekran më të madh. Mbajeni pa mundim kudo që të shkoni, falë dizajnit të tij të bartshëm.

Bateri e fuqishme prej maksimum 7.000 mAh

Përjetoni lirinë me baterinë mbresëlënëse në kohëzgjatje të T Tabletit tonë. Qëndroni të lidhur, argëtohuni dhe jini produktiv gjatë gjithë ditës pa u shqetësuar se mos mbaron bateria.

MediaTek Dimensity 700 procesor

I fuqishëm dhe i sigurt. Lidhuni nga kudo dhe përjetoni shpejtësinë e jashtëzakonshme të 5G.

T Tablet

funksione shtesë
Regjim për fëmijë me përmbajtje për t'i ndihmuar fëmijët të zbulojnë, krijojnë dhe rriten.
Google Kids Space në T Tabletin tuaj është krijuar për të ushqyer kuriozitetin dhe kreativitetin e fëmijës tuaj, duke i inkurajuar ata të eksplorojnë interesat e tyre përmes aplikacioneve, librave dhe videove të rekomanduara. Ai funksionon me llogarinë e Google të fëmijës tënd, të cilën mund ta menaxhosh duke përdorur kontrollet prindërore të Family Link*
*Google Kids Space kërkon një llogari Google për fëmijën tuaj. Për kontrollet prindërore nevojitet aplikacioni Family Link në një pajisje të mbështetur Android, Chromebook ose iOS.
Entertainment Space
Entertainment Space në T Tabletin tuaj dedikohet për ju, shtëpi e personalizuar për argëtimin tuaj të preferuar. Nga filma dhe TV emisione deri tek lojërat e madje edhe libra.

Shqyrtimi i specifikimeve të T Phone, T Tablet dhe T Phone Pro

Të pasur me funksione dhe të disponueshëm për të gjithë.
MODELI RI
RISI
MODELI RI

T Phone 5G (2023) Model i ri

T Tablet 5G I ri

T Phone Pro 5G (2023) Model i ri

Ngjyra e re.
Kamerë e avancuar për selfie dhe memorie e shtuar.
Lojë, mësim, striming mr „5G i gatshëm për t’u përdorur“ në një ekran më të madh.
Ngjyra e re.
Performanca të fuqishme dhe memorie e rritur.
Ekrani
6.52-inç
6,52-inç HD+ (1600*720)
10.36-inç
10,36-inç FHD (2000*1200)
6.82-inç
6,82-inç HD+ (1640*720)
Kamera
Kamera e pasme: 50MP, 2MP (thellësi), 2MP (Makro)
Kamera e përparme: 8 MP"
Kamera e pasme: 8MP, 2 MP (thellësi)
Kamera e përparme: 8 MP"
Kamera e pasme: 50MP, 5MP (U - gjerësi), 2MP (thellësi), 2MP (Makro)
Kamera e përparme: 16MP"
RAM/ROM
4GB LPDDR4X /128GB UFS
6GB LPDDR4X/128GB UFS
6GB LPDDR4X/256GB UFS
Bateria
Litium 4500 mAh
Litium 7000 mAh
Litium 5.000 mAh
OS
Android 13
Android 13
Android 13
Modem/CPU
Dimensity 700
Octacore (2x A76 2.2GHz, 6x A55 2.0GHz)
Dimensity 700
Octacore (2x A76 2.2GHz, 6x A55 2.0GHz)
Dimensity 700
Octacore (2x A76 2.2GHz, 6x A55 2.0GHz)
5G mbështetje më e qartë
n1, n3, n7, n28, n38, n78
n1,n3,n7,n28,n38,n71, n66,n25, n41,n77,n78
n1, n3, n7, n28, n38, n78
VoLTE/VoWiFi/EVS
Po
Nuk ka mbështetje zanore
Po
Wifi
WiFi 5, 2.4GHz & 5GHz
WiFi 5, 2.4GHz & 5GHz
WiFi 5, 2.4GHz & 5GHz
NFC
Po
Jo
Po
BT
5.1
5.1
5.1
Mbrojtje nga pluhuri dhe uji
IP 52
IP 52
IP 52
Kartë SIM dhe kartë për memorie
Një SIM; Nano SIM + Mikro SD слот
SIM të dyfishtë; eSIM+ Nano SIM + Mikro SD slot
Një SIM; Nano SIM + Mikro SD slot
Karrikim
Karrikim i shpejtë 15 Watt, 5V3A
Karrikim i shpejtë 15 Watt, 5V3A
Karrikim i shpejtë 15 Watt, 5V3A
karrikim pa tel Qi-EPP 10W
Mbështetje softuerike
2 përditësime të sistemit operativ Android; mbështetje softuerike 4 vjeçare; 3 vjet SMR mujor, vitin e 4 SMR tremujor
2 përditësime të sistemit operativ Android; 3 vjet SMR mujor, vitin e 4 SMR tremujor
2 përditësime të sistemit operativ Android; mbështetje softuerike 4 vjeçare; 3 vjet SMR mujor, vitin e 4 SMR tremujor
Karakteristika biometrike
Hapja me fytyrë, sensor për gjurmën e gishtit
Hapja me fytyrë
Hapja me fytyrë, sensor për gjurmën e gishtit

Porositeni
T Phone, T Phone Pro
apo T Tablet sot.

T Phone и T Tablet

5G për secilin.

Pyetje të parashtruara shpesh

T Phone Pro (2023) mbështet karrikim pa tel (10W). T Phone (2023) dhe T Tablet nuk e mbështesin karrikimin pa tel.

Përdorni karrikues rrjetor USB-C i cili e përmban specifikimin 5W3A.

T Phone (2023) i ka tri kamera (50+2+2MP) dhe një kamerë të përparme 8MP. T Phone Pro (2023) i ka katër kamera (50+5+2+2MP) dhe një kamerë të përparme 16MP. Tableti T ka një kamerë të dyfishtë të pasme (8+2MP) dhe një kamerë të përparme 8MP.

Kamera T Phone (2023) / T Phone Pro (2023) e mbështet regjimin e natës, regjimin e videos, regjimin e fotografisë, regjimin e fokusit drejtpërdrejt, regjimin profesional, regjimin e lëvizjes së ngadaltë, regjimin makro, regjimin hiperlaps, regjimin e panoramës dhe regjimin e lenteve Google. T Tableti mbështet, regjimin e videos, regjimin e fotografisë, regjimin e fokusimit drejtpërdrejt, regjimin profesional, regjimin e panoramës.

Dallimet janë në ekran, kamerë, memorie, bateri

Kujdesin për servisimin e T Phone (2023) / T Phone (2023) Pro / T Tabletit tuaj ia besojmë partnerit tonë Promotel Shpk – Shkup me adresë në rr. Boris Trajkovski nr. 72 Tel kontaktues 02/3130493 dhe e-adresë service@promotel.com.mk. Orari i punës çdo ditë pune prej orës 08:00 deri në orën 16:00.

Në kanalet tona të shitjes mund të furnizoni me çmim të volitshëm aksesorë të brendit T, siç janë: këllëfë me qelq mbrojtës për telefona, këllëf për tabletin ose kufje pa tel me funksionin për anulimin aktiv të zhurmës.
Verzioni desktop